Fundusze europejskie

Zakład Opiekuńczo Leczniczy

Nasz dom opieki w Redczu Wielkim wchodzi w skład Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej AMIMED. NZOZ AMIMED jest obecny na polskim rynku medycznym od 2003 roku, a od 2009 roku zajmuje się także prowadzeniem w pełni profesjonalnego Zakładu Opiekuńczo Leczniczego.

Jesteśmy placówką służby zdrowia z wpisem do Rejestru Wojewody Kujawsko-Pomorskiego jako Zakład Opiekuńczo Leczniczy (ZOL). Nasz dom opieki jest przeznaczony dla 65 osób. Mieści się w małej miejscowości w Redczu Wielkim w województwie kujawsko-pomorskim, 25 km od Włocławka, 4 km od Lubrańca. Jest to bardzo zaciszne miejsce, z dala od gwaru tłocznych ulic miasta. Placówka została zbudowana w 2007 roku, spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa oraz jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nasz zakład to nie tylko nowoczesne budynki i pomieszczenia. Ciepłą i domową atmosferę naszego domu tworzą przede wszystkim ludzie. Dlatego naszym pacjentom pomaga profesjonalna kadra - lekarze, rehabilitanci, fizjoterapeuci. Ponadto przez całą dobę nad zdrowiem pacjentów czuwają pielęgniarki, ratownicy medyczni oraz doświadczone opiekunki.

Celem naszych działań jest nie tylko pomoc medyczna, ale także wsparcie psychosocjalne pacjentów i ich rodzin. Ból i dyskomfort spowodowany chorobą rekompesujemy ciepłą, rodzinną atmosferą, a zarazem profesjonalnym podejściem do każdego pacjenta opartym na doświadczeniach w pracy z osobami w podeszłym wieku budowanym przez lata istnienia placówki.

Ciekawe artykuły domu opieki:

Choroba Alzheimera

Postępowanie z pacjentem z chorobą Alzheimera

Podstawowe zasady postępowania z chorym otępiennym

Aktywizacja osób z chorobą Alzheimera

Dom opieki

Alzheimer leczenie

Alzheimer opieka

Wiadomo, co wywołuje chorobę Alzheimera

Choroba ALZHEIMER Leczenie

Długoterminowa opieka pielęgniarska

Poradnik dla opiekuna osoby z chorobą Alzheimera.

Miejsce, gdzie zajmą się babcią i dziadkiem