Księga gości

Zapraszamy do wyrażenia opini o naszym domu opieki.

Nowy wpis
Autor:
Treść:
Przepisz słowo: jesień

2017-06-06:

Podziekowanie dla calego personelu Zlota Jesien Zakiadu Opiekunczo Leczniczy w Radecz Wielki za opike nad moja mama Jadwige o utrzymanie w czystosci calego osrodka i zastopinie dobrej atmosfery rodzinnej. corka Wieslawa

Wieslawa

2017-02-16:

Serdecznie dziękujemy przesympatycznemu personelowi za opiekę nad naszą kochaną Mamą, Babcią, Siostrą i Ciocią, która była pensjonariuszką od września do grudnia 2016 roku. Atmosfera, która u Państwa panuje jest ciepła i rodzinna. Bardzo miło wspominamy to szczególne miejsce, gdzie doświadczyliśmy profesjonalnej opieki i ludzkiej troski nad starszymi osobami. Pragniemy w szczególności podziękować Kierownictwu, Paniom Pielęgniarkom, Paniom Rehabilitantkom, Paniom Opiekunkom oraz Panu Pielęgniarzowi Ireneuszowi!!! W imieniu Mamy Ireny oraz całej rodziny serdecznie dziękujemy.

Wdzięczna Rodzina Ireny Nawrockiej z Torunia

2016-11-08:

Ogromne dziękuje za cierpliwość dobro i serce które wkladacie w prace i opiekę nad chorymi ludźmi. Jesteście panie Perlami domu w Redczczu. Kierownictwu jak i właścicielom gratuluje załogi tak empatycznej i troskliwej. Dużym plusem jest kultura osobista i sposób komunikacji z rodziną u pan tam pracujących. Do zobaczenia wkrótce. Pozdrawiam.

Monika

2016-10-14:

Składam podziekowania wszystkim pracownikom ośrodka w imieniu swoim i rodziny. Opiekujecie sie moja mama od dawna, mieszkam daleko i rzadko bywam w odwiedzinach lecz wiem że jest szczęśliwa u was. Ciepłe słowa o mamie, sposób w jaki przekazujecie informacje, wzrok mamy wodzący za opiekunka, taki jakim patrzy matka na dziecko i ciepłe spojrzenie opiekunki ze słowami ,,,kochani cieszcie się soba" dodaja pewności że trudna kiedyś decyzja do podjęcia okazała sie słuszną. Jesteście wielcy sercem! Wasze poświęcenie, trud ciężkiej pracy odzwierciedla się w uśmiechu mieszkańców, stworzyliście rodzinny dom wielu schorowanym ludziom. Właśnie wy uśmiechnięte panie, nucące piosenki w biegu z pokoju do pokoju jesteście duszą Redczcza. Gratuluję kierownictwu trafnych wyborów pracowników tak oddanych misji niesienia pomocy ludziom. Kłaniam sie i serdecznie dziękuję ze jesteście!

J. M

2016-08-28:

Serdecznie dziękuję przesympatycznym paniom, otwierającym drzwi i witających nas w ośrodku. Wasze ciepłe słowa, uwaga nam poświęcona w ferworze pracy i piękne słowa mieszkańców o was, sprawiły że odwiedziny u wujka były przyjemnościa a obserwacja waszej pracy pozwolila na wysuniecie wniosku ze jest u was sympatycznie, radosnie i pomimo ciezkiej niewdziecznej pracy mozna byc uprzejmym i po ludzku kulturalnym. Dziękuję Redecz oby wiecej podobnych osrodkow mialo takich ludzi w swoich szeregach. Pozdrawiam. 28.08.2016r Bylismy u was :)

Gość 28.08.2016

2016-07-29:

Bardzo dziękuję za opiekę nad moją ciocią Haliną. Jako opiekun składam serdeczne podziękowanie za wszystko dobre, co spotkało ciocię - WSZYSTKO BYŁO SUPER-

Krzemiński

2016-07-29:

Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę nad moim ojcem, ponieważ sam nie dałbym rady, a mojemu ojcu potrzebna była opieka całodobowa. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Mariusz Walczak

2016-05-31:

Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę nad moim ojcem, ponieważ sam nie dałbym rady, a mojemu ojcu potrzebna była opieka całodobowa. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Mariusz Walczak

2016-05-30:

Szanowni Państwo.Chciałam serdecznie podziękować za opiekę nad moją Mamą Hanną Kleczkowską-Kozłowską. Dziękuję Wszystkim , którzy z wielkim sercem i oddaniem zajmowali się Mamą. Dziękuję za uśmiech ,który zawsze nas witał, za cierpliwość i pokłady dobroci. Magdalena Kozłowska- Serocka

Magdalena Kozłowka- Serocka

2016-05-20:

Szanowni Państwo, moja Mama (…) była pensjonariuszką Domu Opieki „Złota Jesień” w Redczu Wielkim od 4 stycznia 2016 do 25 marca 2016. Mam wrażenie, że był to paradoksalnie najlepszy dla niej okres w czasie choroby. Otoczona została profesjonalną opieką medyczną, ale przede wszystkim sercem i dobrocią ludzi tam pracujących. Początki były trudne, ale kiedy pierwszy stres minął, Mama potraktowała to miejsce jak drugi dom. W tym miejscu chciałabym bardzo podziękować opiekunkom, kobietom o wielkim sercu, oddanym ludziom, Paniom Dorocie, Mirosławie, a przede wszystkim Beacie, która jak nikt dotąd mi znany, ma tak ogromne pokłady dobroci i empatii, że wręcz wypełnia nimi przestrzeń wokół siebie i zaraża otoczenie. To Jej optymizm i okazywana nam dobroć sprawiały, że łatwiej było nam ten trudny czas przechodzić. Prawdziwym aniołem opatrzności okazał się pan Ireneusz [przyp.: Pielęgniarz Oddziałowy]. Jego profesjonalizm, opanowanie i ogromna wiedza medyczna sprawiły, że dwukrotnie wyciągał Mamę znad przepaści i to dzięki jego szybko podjętym decyzjom my mogliśmy nacieszyć się spotkaniami z Mamą nieco dłużej. Składam też podziękowanie kierowniczce, Pani Annie, za jej cierpliwe wysłuchiwanie rodzin, za opiekę menedżerską nad pracą całego ośrodka, która sprawia, że tak dobrze pracuje każdy trybik tej machiny. W imieniu swoim i całej naszej rodziny, chciałabym jeszcze raz podziękować za wszystko, czego doświadczyliśmy dzięki Wam. Z szacunkiem i uznaniem, Marlena Adamczyk

Marlena Adamczyk

2016-05-16:

Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę i miłą atmosferę dla mojej cioci oraz dużo serdeczności, które odczułam od personelu.

Niedźwiecka Rozalia

2016-05-16:

Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę i miłą atmosferę dla mojej cioci oraz dużo serdeczności, które odczułam od personelu.

Niedźwiecka Rozalia

2016-05-16:

Dzięki za serdeczność, opiekuńczość, za wszystko, co mnie tu spotkało. Jesteście wspaniali, dzięki Wam chce się żyć. Dzięki !!!

Błażej Balcerowski

2016-05-16:

Dobre, a nawet Bardzo Dobre miejsce, pełno tu serdecznych, empatycznych osób- pracowników. Gratuluję stworzenia i działania tej placówki. Dziękuję serdecznie za opiekę nad moją Mamą.

Ugarenko-Kupińska

2016-05-09:

Dobre, a nawet Bardzo Dobre miejsce, pełno tu serdecznych, empatycznych osób- pracowników. Gratuluję stworzenia i działania tej placówki. Dziękuję serdecznie za opiekę nad moją Mamą.

Ugarenko-Kupińska

2016-05-09:

Dziekuje za uśmiech którym otwieracie nam drzwi miłe panie. Osoby pracujące w Zol to serdeczne, ciepłe i uśmiechnięte panie. Teraz rozumiem dlaczego tak dobrze podopieczni czuja się w osrodku. Pozdrawiam serdecznie Natalia Patyk

Natalia Patyk

2016-05-08:

Bardzo dziękujemy za super opiekę po udarze nad naszym tatą Tadeuszem . Łzy taty i pociecha " Aniołów Redcza" ,gdy po krótkim pobycie wyjeżdżał do szpitala świadczą o dobroci,życzliwości i miłości do bliźniego jaką się tu otacza ludzi. W imieniu " Tadzika " - bardzo za wszytko dziękujemy całemu personelowi i życzymy Wam wszystkiego najlepszego w życiu. Polecam ten " rodzinny dom " to ostoja prawdziwej opieki i ciepłej atmosfery domowej .

P. Zarembski ( syn )

2016-05-07:

Dziekuje za serdeczność i wyrozumiałość dla mojego dziadka. Jesteście aniolami.

Zbyszek

2016-05-07:

Dziekuje za serdeczność i wyrozumiałość dla mojego dziadka. Jesteście aniolami.

Zbyszek

2016-04-27:

Dziękuje ze jesteście tacy kochani. Za wszystko co zrobiliście dla mojego wujka.

Marzena